Česká verze

Aquapark Aquasplash

Aquasplash aquapark lignano

Miestny aquapark je výborný. Vstupenka pre dospelých stojí 21Eur a pre deti 16Eur + počítajte nejaké drobné na požičanie ležadiel a občerstvenie. Návšteva popoludní po druhej hodine je o niečo lacnejšia. Otváracia doba je od 10 -18 hod. a park je otvorený od konca mája do septembra. Parkovanie je zdarma na veľkom parkovisku hneď vedľa vstupu.

Nájdete tu klasické atrakcie ako šmykľavky a tobogány rôznych dĺžok, ale aj nezvyčajné atrakcie, ktoré ani neviem opísať. Vyžijú sa aj malé deti v bazénoch na kúpanie, malých šmykľavkách a vodných ihriskách.

Netradičné atrakcie sú napríklad vodná prekážková dráha podobná populárnej relácii "Drvivá porážka". Pre milovníkov adrenalínu odporúčam atrakciu "Banzaiii", "Kamikaze" alebo povrazovú pyramídu nad bazénom. Toto môže byť skôr adrenalín pre rodičov - predstavte si , že váš šesťročný syn šplhá do desaťmetrovej výšky po konštrukcii z lán, spolu s ďalšími päťdesiatimi deťmi a adolescentami a pod ním je hlboký bazén.

V areáli je k dispozícii niekoľko bufetov s rýchlym občerstvením alebo rýchloobratková jedáleň.

Jediné čo nebolo nijako príjemné, sú turecké toalety.

Viac sa môžete dočítať na aquasplash.it.

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .