Česká verze

Beach arena

Veľká športová aréna najmä pre športy na pláži. Hrajú sa tu amatérske turnaje v plážovom volejbale, futbale, ragby, tenise a nohejbale. Ale tiež profesionálne turnaje v plážovom volejbale, futbale a tenise.

Usporadúvajú sa tu aj večerné vystúpenia a koncerty kapiel.

Navštíviť môžete tiež dve veľké udalosti, ktoré sa konajú každoročne:

  • INTERNATIONAL BEACH RUGBY CUP, ktorý organizuje “Forum Iulia Rugby Club”
  • BEACH SOCCER , ktorý organizuje “A.P.D. Ludos ”

lignano-arena

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .