Česká verze

Golfové ihrisko

golf club lignano

Golfový klub bol založený v roku 1995 a je otvorený pre členov i hostí. Klub disponuje 18 jamkovým ihriskom, barom, reštauráciou, šatňou, obchodom s golfovým vybavením. Môžete si najať trénera, vstup do klubu pre hostí stojí 70Eur na deň.

Vyskúšali ste tento Golfový klub? Napíšte nám, vašu recenziu radi zverejníme.

Oficiálny web klubu: http://www.golflignano.it/

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .