Česká verze

Morské kúpele Lignano Terme

morske kupele Lignano

Kúpele sa nachádzajú v časti Riviera obklopenej lesom. Kúpele sa špecializujú na liečbu dýchacích a skeletovo - svalových problémov pomocou piesku a morskej vody. Tejto metóde sa hovorí Talassoterapia. Metóda je vhodná na liečbu pohybového aparátu a dýchacieho ústrojenstva. Využíva sa ale aj úspešne pri liečbe kože a na liečbu estetických defektov. Nájdete tu centrum estetickej medicíny a programy starostlivosti o pleť.

http://www.termedilignano.it/ http://www.termedilignano.it/

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .