Česká verze

Počasie v Lignanu

Aj nás zaujímalo aké je aktuálne počasie v Lignane a aká je predpoveď na najbližšie dni. Najmä pokiaľ objednávate lastminute zájazd, tak táto informácia je veľmi dôležitá. Preto sme si dali prácu a zohnali na internete predpovede počasia a vložili ich do tejto stránky. Bohužiaľ je k dispozícii len v angličtine. Nájdete tu priemerné ročné teploty a zrážky aj krátkodobú predpoveď.

Úplne najaktuálnejšie predstavu si ale môžete urobiť pomocou online webkamery , ktorá vysiela aktuálne snímky a je na nej teda vidieť aj aktuálne počasie.

Krátkodobá predpoveď počasia pre Lignano

 

Priemerná ročná teplota:

teploty

Zdroj: Oficiálny popis Bibione na českej Wikipedii.

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .