Česká verze

Trhy

trhy lignano

Ide o klasické talianske trhy, ktoré migrujú, a každý deň ich nájdete v inom meste. V Lignane sú každý pondelok.

Prechádzka talianskym trhom je zážitok sám o sebe. Prekrikovanie jednotlivých predavačov, stánky s lokálnymi syrmi a údenými pochutinami, ktoré ucítite už z diaľky. Nájdete tu klasické potraviny, kvety, morské ryby, spodnú bielizeň, oblečenie, obuv ale aj suveníry, voňavky, kuchynské potreby, plážové zariadenie alebo hračky.

Ak viete zjednávať ceny, hodí sa vám to.

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .