Česká verze

Ubytovanie Lignano

hotel lignano

My jazdíme do Talianska s Italieonline.eu. Do iných destinácií často využívame tiež agentúru Invia.sk. Obe majú pekne urobené webstránky kde nakupujeme zájazdy online.

Apartmány v Lignane

Apartmánov je po celom Lignane relatívne veľké množstvo. Môžete si vybrať podľa ceny od jednoduchších a lacnejších až po luxusne zariadené a samozrejme aj drahšie. Cena sa líši aj podľa lokality.

Pokiaľ si nebudete objednávať rovno celý zájazd, ale len apartmán, potom odporúčam vyberať na invia.cz na stránke s Ubytovaním. Zvolíte si krajinu Taliansko, oblasť Benátska Riviéra, mesto Lignano a typ objektu Apartmány alebo Apartmánové domy.

Hotely v Lignane

Počet hotelov v Lignane nie je veľký, ale určite si vyberiete. Hotely je tiež možné rezervovať dobre priamo cez Booking.com. Zriadili pre Lignano dokonca špeciálnu stránku s ponukou hotelov vrátane zobrazenia na mape. Bohužiaľ ide o hotely ako v Lignane, tak v Bibione.

Mám s týmto spôsobom rezervácie hotelov skúsenosti a môžem ich odporučiť. Obrovskou výhodou je, že sa na Booking.com rovno dočítate aj reálne referencie ľudí, ktorí v danom hoteli bývali.

Kempy v Lignane

V Lignane fungujú minimálne tri zaujímavé kempy:

Campeggio Sabbiadoro

Počet hviezdičiek: *** http://www.campingsabbiadoro.it/

Možnosť online rezervácie kumpu na Booking.com.

Campeggio Pino Mare

Počet hviezdičiek: **** http://www.campingpinomare.it/

Lignano Girasole Park

Počet hviezdičiek: ** http://www.campinggirasole.com/

Bohužiaľ nepatríme medzi " kempistov ", preto je táto stránka tak chudobná na obsah. Pokiaľ k tejto téme máte bližšie informácie, neváhajte nám napísať , radi váš text zverejníme.

Bungalovy v Bibione

Za Bungalov je označovaná spravidla samostatná stavba - malý domček. Lignano je na tento typ ubytovania špecialista a domčekov v rôznych cenových kategóriách tu nájdete veľa.

 
 

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .