Česká verze

Zájazdy do Lignana

Nižšie uvádzame dve agentúry usporiadajúca zájazdy a prenajímajúcu ubytovanie v Taliansku, ktoré dobre poznáme. Odkaz je predvyplnený na destináciu Lignano. Ďalšie parametre, najmä termín dovolenky, formu dopravy a typ ubytovania vyplňte podľa vlastných požiadaviek na webe agentury. Výsledná ponuka zájazdov sa vám zobrazí už na serveri INVIA alebo ITALIEONLINE.

My sme cestovali s agentúrou ITALIEONLINE. Môžeme ich tiež vrelo odporučiť. Prenajímajú hlavne ubytovanie, zvyšok sme si zabezpečovali sami. Odkaz vedie priamo na stránku s ponukou kapacít v Lignane.

logo italieonline logo invia

Italieonline.eu

Zájazdy do Talianska kupujeme skrz túto cestovku, môžeme odporučiť z osobnej skúsenosti.

Invia.sk

Zájazdy do iných krajín často nakupujem na Invii, môžeme tiež odporučiť.

Ďalšie tipy na dovolenku

O nás

Sme rodina s dvoma deťmi a radi jazdíme po výletoch . Občas nejaký poriadne popíšeme a urobíme k nemu webovú stránku. Väčšinu vecí čo tu nájdete, sme sami videli a zažili. Ostatné sme si našli a naštudovali z internetu v rámci prípravy na cestu. Dúfame , že vám tieto informácie pomôžu .

Určite ale nevieme všetko, takže ak máte pocit, že je vhodné povedať niečo ďalšie, neváhajte sa o svoje osobné skúsenosti podeliť v diskusii pod akýmkoľvek článkom.

Ak sa vám náš web páči, budeme radi , keď ho odporučíte ďalším známym a kamarátom .

Informácie tu sú nekomerčné s cieľom poradiť ako si čo zariadiť najlacnejšie alebo sami. Ak sa napriek tomu rozhodnete využiť nejakú komerčnú službu (hotel, cestovná kancelária , ... ) , potom nás môžete podporiť, tým že ich stránky navštívite kliknutím na niektorý odkaz či banner v texte. Pripravili sme aj špeciálnu stránku s vyhľadávaním zájazdov .